2020 Yılı Ecirlerle İnşa Edilen Yuvalar

Ecirlerle İnşa Edilen Yuvalar | Ecir Kapısı

Ecir Kapısı Derneği yardım faaliyetlerine eve yapılan yardımlarla devam ediyor. Sizlerde ecirlerle inşa edilen yuvalar oluşturmak ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılan bu yardımlara katkı vermek için destek olabilirsiniz:

Ecir Kapısı Derneği'mizin esas amacı İslam'ın şefkatli ve merhametli yüzünü insanlara sergilemek için toplum üzerinde oluşmuş olan tabuları yıkmaktır. Amacımız Allah'ın kendisine bahşetmiş olduğu nimetler içinde yüzen topluluğun üzerindeki fakirin hakkını alması için aracı kurum olmaktır.

Allah (svt) ekonomik sıkıntılar verdiklerini sınava tabi tutmuş, bolluk verdiklerini de bollukla sınava tabi tutmuştur. Eğer bolluk içerisindeki yokluk ve sıkıntı içerisindekinin durumunu bilmez, bunun farkına varmazsa malumunuz her iki taraf kendi sıkıntısıyla içerisindeki manevi boşluğu dolduramadan sınav hayatını sona erdirecektir.

İnşallah Rabbim bize her iki tarafın da sınavını farkına vardırmayı ve bu arada ecir kapısını açık tutmayı, ecir kapısının cennete açılan bir kapı olduğunu insanlara hatırlatmayı nasip eder.

Ecirleriniz bol olsun inşallah.